Завантаження...

Паракорд

Паракорд - легкий нейлоновий трос з осердям, вперше був використаний в стропах американських парашутів під час Другої світової війни (Від того і назва "Para-Cord" - парашутний шнур). Після десантування парашутисти зазвичай використовували стропи в побутових цілях. Зараз паракорд використовується в якості універсального троса, як військовими, так і цивільними.

Плетена оболонка складається з великої кількості переплетених волокон, за рахунок чого досягається його гладка фактура. По внутрішній структурі Паракорд розрізняється по кількості прядей - від 4-х до 7-ми. Завдяки тому, що паракорд повністю складається з нейлону він досить еластичний, та одночасно дуже міцний.

Паракорд виробництва Китаю постачаєтсья в мотках по 30 м. - Мінімальна довжина замовлення 5 метрів, після - кратне 5-ти.
Паракорд виробництва США постачається в бобінах - Мінімальна довжина замовлення 5 метрів, після - кратне 1м.


Паракорд 550 (США) Оливково-Зелений (OD-Green) - Комерційний.
грн. 10.0
Паракорд 550 комерційний - Виробництва США . Зовнішній матеріал - поліестер. Внутрішній матеріал - поліпропіленові волокна. Діаметр - 4 мм.... Більше

Паракорд 400 (США) Оливково-Зелений (Ranger-Green) - Військовий.
грн. 12.5
Паракорд 400 військовий - Виробництва США . Зовнішній матеріал - поліестер. Внутрішній матеріал - поліпропіленові волокна. Колір -... Більше