Завантаження...

Збільшити

Брусок Бокоте 300 x 48 x 48 мм.


Ціна: грн. 800.0

Брусок для руків'я ножа із деревини Бокоте - вистачає на чотири великих руків'я.

Деревина: Бокоте (Cordia tricotoma, Cordia gerascanthus)
Розміри: 48 x 48 x 300 мм

Кордія Трикотома - (боготе, «мексиканське рожеве дерево», «рожеве дерево Майя», бекоте; bocote, anacahuite, baria (Куба), bocote, cupane, amapa asta (Мексика), canalete (Колумбія, Венесуела), louro pardo (Бразилія), loro negro (Аргентина)) - невелике дерево заввишки менше 15 метрів і діаметром від 15 до 40 сантиметрів. Проростає від Мексики до Коста-Ріки, а також у Флориді, в Колумбії та на островах Карибського моря. Але зустрічається досить рідко, тому пропозиція на ринку пиломатеріалів майже завжди обмежена.

Щільність деревини:  750-850 кг/м3. - (Щільність Дуба - 700 кг/м3).
Твердість деревини по Бринеллю: 5,5 - (Твердість Дуба по Бринеллю - 3,8).
Твердість деревини по шкалі Янка: 2200.

Деревина Бокоте характеризується дуже незвичайною та красивою текстурою з коричнево-чорними розводами по загальному фону, який варіюється від зеленувато-жовтого до золотисто-коричневого кольору, з красивими темними смугами, що часто складаються в незвичайні візерунки. Досить часто зустрічається структура з малюнком "пташине око". На відміну від сучків та вузлів ці формування обробляються досить добре. Деревина має характерний маслянистий блиск. Обробляється добре, дещо смолиста. Важка, тверда, стабільна. Стійкість проти шкідників - середня. Красива текстура вимагає витримування.

Деревина Бокоте широко застосовується для випуску сувенірної та ексклюзивної продукції: руків'я для ножів ручної ковки, приклади виготовлених на замовлення мисливських рушниць, покриття ексклюзивних акустичних гітар, для виготовлення професійних більярдних київ, оздоблення дорогих меблів, та ін.

Деревина Бокоте цінується скрізь, де потрібна краса та міцність.
Бокоте - деревина для руків'я Ножа