Завантаження...

СРМ S30V

Порошкова нержавіюча сталь СРМ S30V

Сталь S30V - є золотим стандартом в індустрії порошкових сталей. S30V виготовляється за технологією аморфних металевих сплавів, більш відомої любителям ножів під абревіатурою СРМ (Crucible Particle Metallurgy process).

Гартувати S30V рекомендується до 58 - 61 од. за шкалою Роквелла. Незважаючи на значну твердість, лезо з S30V досить легко правиться.

Ріжуча кромка клинка зі сталі S30V по зносостійкості (тобто по здатності тримати заточку) перевершує 440С на 45%, а 154СМ на 30%, що підтверджено незалежною експертизою, проведеною CATRA (Cutlery and Allied Trades Research Association - Асоціація з дослідження ножових виробів і товарів). Тест проводився за допомогою спеціального апарату, а предметами, що розрізалися,  були спеціальні картки, просочені силіконом. За ударною міцностю сталь S30V в чотири рази стійкіша на злам ніж відома сталь 440С і в 3,5 рази міцніша ніж 154CM. Та клинки з цієї сталі зазвичай досить дорого коштують у зв'язку зі складністю їх обробки.

Сталь S30V розроблена спеціально для задоволення потреби ножової індустрії в якісній сталі з дуже високою міцінстю. Сталь S30V - одна з найновіших та найбільш часто використовуваних виробниками ножів порошкова нержавіюча сталь. Відрізняється найвищою ударною міцністю і найнижчою зносостійкістю серед порошкових нержавіючих сталей (що й забезпечило їй популярність у великих виробників). Але її зносостійкість, тим не менш, вище ніж у будь-якої не порошкової нержавіючої сталі.

Сталь S30V - відмінний матеріал для будь-яких клинків. Ця сталь швидко заслужила популярність і на даний момент широко використовується при виготовленні ножів багатьох компаній. CPM S30V піддавалася численним тестам виробниками ножів, і їхні висновки однозначні: клинки, виготовлені з цієї сталі, прекрасно тримають заточку, та мають чудові антикорозійні властивості.

Хімічний склад СРМ S30V: Вуглець (C): 1,45%; Хром (Cr): 14,00%; Молібден (Mo): 2,00%; Ванадій (V): 4,00%.

В даній категорії немає товарів.